PIERRE CLERK (FÖDD 1928). Kompositioner (3).

1578173. PIERRE CLERK (FÖDD 1928). Kompositioner (3).

Signeret, nummereret og dateret, carborundum raderinger 3 stk, 43x33 cm hver Herkomst: Fra Rue Du Alfred, købt Paris 1972 Herkomst: Anita Lindblom.

lejlighedsvise pletter.

Tema

Anita Lindblom

Få foretaget en gratis vurdering!

lejlighedsvise pletter.

Tema

Anita Lindblom

Antal besøg: 1.101