LARS HALLSTRÖM. ansigt.

LARS HALLSTRÖM. ansigt.
1577463. LARS HALLSTRÖM. ansigt.

Signeret og dateret -67, blæktegning, 36x24 cm.

Herkomst: Anita Lindblom.

pletter på passpartout.

Tema

Anita Lindblom

Få foretaget en gratis vurdering!

Herkomst: Anita Lindblom.

pletter på passpartout.

Tema

Anita Lindblom

Antal besøg: 2.819