Sæt , 4 stk, Diesel, Esprit, Jacques Lemans & Sector.

1577047. Sæt , 4 stk, Diesel, Esprit, Jacques Lemans & Sector.

Diesel armbåndsur, DZ-4203 B61104, Quartz urværk Urkasse urkasse 49 mm Sector armbåndsur, Sector 340, 3253934045-03799, Quartz urværk Urkasse diameter 44 mm Esprit armbåndsur, 101961, Quartz urværk Urkasse urkasse 1-40 mm, 1-40 mm urværk. urværk Urkasse diameter 43 mm Mangler halvdelen af læderremmen.

Brugsslitage Ikke funktionstestet Behov for nye batterier.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.240