INGEGERD LINDER. olie på lærred.

1576633. INGEGERD LINDER. olie på lærred.

Kiviks marked, 46x55 cm, signeret.

Mindre Overfladeslitage, oramad.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 891