WALDEMAR LORENTZON. "Lyset fra øst", farvelitografi, signeret.

157630. WALDEMAR LORENTZON. "Lyset fra øst", farvelitografi, signeret.

nr. 155/350 42,5 X 62,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Waldemar Lorentzon (1899–1984)

Få foretaget en gratis vurdering!

nr. 155/350 42,5 X 62,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Antal besøg: 2.107