SKAKSPIL, 2 stk, 1900-/2000-tallet.

1576136. SKAKSPIL, 2 stk, 1900-/2000-tallet.

To spilleplader og brikker i metal og træ.

Brugsslitage. Ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 669