Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Helsingborgs Auktionskammare
Glas
Øvrigt
JARDINJÄR, nysølv med glasindsats, århundredeskiftet 1800/1900.
1575361. JARDINJÄR, nysølv med glasindsats, århundredeskiftet 1800/1900.
Længde 33 cm.
Vis hele teksten
Overfladeslitage.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Længde 33 cm.
Vis hele teksten
Overfladeslitage.
Helsingborgs Auktionskammare
Antal besøg:
516