DISPLAYDUKKE, smedejern, træ og linned, århundredeskiftet 18/1900.

157507. DISPLAYDUKKE, smedejern, træ og linned, århundredeskiftet 18/1900.

højde 155 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

højde 155 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 994