1574868. HERREARMÅDUR, Zenith Automatic 28800, cal 2562PC.
23 juveler, Zenith, dato / kalender.
Hus ref SC 6741.
Husdiameter ca 34 x 34 mm. Armbånd i læder, Certina.
Brugsslitage, ridser på låg og glas, Fungerede ved katalogisering. Der ydes ingen funktionsgaranti.