HERREARMÅDUR, Zenith Automatic 28800, cal 2562PC.

1574868. HERREARMÅDUR, Zenith Automatic 28800, cal 2562PC.

23 juveler, Zenith, dato / kalender.
Hus ref SC 6741.

Husdiameter ca 34 x 34 mm. Armbånd i læder, Certina.

Brugsslitage, ridser på låg og glas, Fungerede ved katalogisering. Der ydes ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Hus ref SC 6741.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 953