SPISEGRUPPEN, 9 dele, engelsk stil, 20. århundrede.

15746. SPISEGRUPPEN, 9 dele, engelsk stil, 20. århundrede.

Bestående af bord, 8 stole, 2 tillægsplader 53 og 54 cm. Stole betrukket med "Anakreon" af Josef Frank, Firma Svenskt Tenn. Borddimensioner; længde 162, bredde 100, højde 76 cm.

Slitage, ridser. Mindre skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.103