1574281. ROLEX, armbåndsur, Datejust, guld/stål, automatisk, 1980'erne.
plexiglas, med diamantskive, automatisk tildeling, ref.nr. 16013, diameter 36 mm. (VISES KUN I HENHOLD TIL INC. EMAIL OS FOR MERE INFO).
Slitage, glas med ridser, spænde med mindre skader.