MANFRED FLYKTT, olie på lærred, sign.

157393. MANFRED FLYKTT, olie på lærred, sign.

Stald med køer, 62x70 cm.

Mindre farvetab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Stald med køer, 62x70 cm.

Mindre farvetab.

Antal besøg: 1.412