GLAS, 26 dele, midten af det 20. århundrede.

157392. GLAS, 26 dele, midten af det 20. århundrede.

Kande og 12 glas med samme slibning + 2 vinglas + 11 shot- og likørglas.

Brugsslitage, lejlighedsvise kanthak forekommer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 693