MOSSBERG. bar. 12/70 #MANGLER.

1573257. MOSSBERG. bar. 12/70 #MANGLER.

Shotgun amerikansk repeater. Mærke Mossberg Mod. 195.
Kaliber 12/70. Udvidelsesnr Mangler. tønde længde 66cm inkl. Polychoke.
Fast syn. Aftageligt magasin. Stempel med pistolgreb. Gummi bagbeklædning.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 2.612