GRENAT MØBLER, 3 dele, 20. århundrede.

157211. GRENAT MØBLER, 3 dele, 20. århundrede.

Halskæde, længde ca. 41 cm.
Øreringe, et par, højde ca. 2,2 cm.
Ring, størrelse ca. 17.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Halskæde, længde ca. 41 cm.
Ring, størrelse ca. 17.

Brugsslitage.

Antal besøg: 805