LOMMEUR OG ARMBÅND, Omega og RWAG.

157170. LOMMEUR OG ARMBÅND, Omega og RWAG.

Lommeur Omega, Grand Prix 1900, diameter ca. 5 cm Dameur, forgyldt, længde 17 cm, urskivediameter 1 cm.

Brugsslitage, ikke anmeldt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ikke anmeldt.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 2.296