NØGLERING, Cartier.

NØGLERING, Cartier.
1571562. NØGLERING, Cartier.

CARTIER, Paris, nøglering, okseblodsfarvet læder, dekoreret med monogram, stemplet Cartier, længde 10 cm.

Brugsslitage, ridser.

Tema

Vintage

Få foretaget en gratis vurdering!
1571562. NØGLERING, Cartier.

Brugsslitage, ridser.

Tema

Vintage

Antal besøg: 2.176