SERVERINGSVOGN, uædle metal og glas, 20. århundrede.

157150. SERVERINGSVOGN, uædle metal og glas, 20. århundrede.

Højde ca 70 cm.

Overflade- og Brugsslitage. Pletter. Nederste glasplade med drop på glas.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 70 cm.

Antal besøg: 670