BORD, barokstil, Carl Johansons Möbringsaffär, Stockholm.

157010. BORD, barokstil, Carl Johansons Möbringsaffär, Stockholm.

Bredde 105 cm, Dybde 80 cm, Højde 70 cm Begyndelsen af det 20. århundrede.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 685