CARL HELLSTRÖM. Olie på lærred.

1570023. CARL HELLSTRÖM. Olie på lærred.

Studio med kunstner og model. Signeret 50x40 cm.

Dug.

Få foretaget en gratis vurdering!

Dug.

Antal besøg: 1.133