SPISESÆT, 53 dele, Atelier dansk Design.

1569604. SPISESÆT, 53 dele, Atelier dansk Design.

15 middagstallerkener, diameter 25 cm 12 forretstallerkener, diameter 22 cm 12 tallerkener, diameter 18 cm 10 dybe tallerkener, diameter 21 cm 2 fade, længde 29-33 cm 1 skål, diameter 21 cm 1 saucekande, længde 17 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 2.603