JOSEP LLUÍS ARIMANY. “Groc”.

JOSEP LLUÍS ARIMANY. “Groc”.
1569210. JOSEP LLUÍS ARIMANY. “Groc”.

Olie på lærred Signeret. På bagsiden, signeret og betitlet 55x46,5 cm.

I god stand. Stukeret og eboniseret træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 576