BIRGIT HEINTZE. "Aftendukkert efter storm", olie på lærred, signeret.

1568631. BIRGIT HEINTZE. "Aftendukkert efter storm", olie på lærred, signeret.

73 x 92 cm.
Rammemål 88 x 107 cm.

Smuds.

Få foretaget en gratis vurdering!

73 x 92 cm.
Rammemål 88 x 107 cm.

Smuds.

Antal besøg: 833