Skrivebord, fyrretræ.

Skrivebord, fyrretræ.
1568000. Skrivebord, fyrretræ.

ca 120 x 60 cm, 77 cm høj.

Brugsslitage, ridser og mærker Nøglen er ikke tilgængelig, men skufferne er ulåste.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

ca 120 x 60 cm, 77 cm høj.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 5.273