LEGETØJ, 1960'erne/70'erne.

LEGETØJ, 1960'erne/70'erne.
1567401. LEGETØJ, 1960'erne/70'erne.

Stenkugler, pistoler, slangebøsse, kalejdoskop, kubepuslespil med eventyrmotiver.

Proveniens: Sterbhuset efter Laila Waldener, Eksjö.

Brugsslitage, dækstykkerne mangler på to pistoler, ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 943