BORDGRILLE 2 STK Nils Johan.

BORDGRILLE 2 STK Nils Johan.
1566724. BORDGRILLE 2 STK Nils Johan.

"snapphane grill" højde 24, bredde 18 cm, længde 40 cm.

Brugsslitage, ikke funktionstestet, 1 kontakt mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 615