SENGE 1 par teaktræ midt i det 20. århundrede. Hilding Anders.

1564777. SENGE 1 par teaktræ midt i det 20. århundrede. Hilding Anders.

Sokler til springmadras 2 stk 90x180 cm Sengegavle med indbygget sengebord 2 stk 148x48 cm dybde 30 cm hylde med belysning længde 150 cm.

Brugsslitage, mærker, ridser. Belysning ikke testet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 702