ELVIS PRESLEY, vinyl singler, 20 stk.

1563993. ELVIS PRESLEY, vinyl singler, 20 stk.

Enkeltskiver uden dæksler, Elvis Presley, 20 stk.
Flere dubletter.

Varieret stand og slitage, der forekommer ridser, enkelte tilfælde printerkopier, ikke fuldt gennemgået.

Få foretaget en gratis vurdering!

Flere dubletter.

Antal besøg: 575