SLOTSLANTERNE. Wallens Slot, Halland.

1563514. SLOTSLANTERNE. Wallens Slot, Halland.

Proveniens fra Wallens Slot i Halland.

Højde ca 60 cm, diameter ca 40 cm.

Afsavet stolpe, ingen funktionsgaranti tilbage, slid, snavs, mangler et plastikglas.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 581