MICHAEL JOHANSSON. "VIRUSTEORI".

1562959. MICHAEL JOHANSSON. "VIRUSTEORI".

Signeret på verso og dateret 1992, mixed media 65x90,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 433