EVA ACKING. GEOMETRISK SAMMENSÆTNING.

1562957. EVA ACKING. GEOMETRISK SAMMENSÆTNING.

Signeret og dateret 1988, olie på lærred, 74x60 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 266