FRANZ IFFLAND.

FRANZ IFFLAND.
1561489. FRANZ IFFLAND.

Dreng, der personificerer kunsten, signeret, bronze, højde 23 cm inklusive sokkel af sort sten.

Attributter i form af palet og personale mangler, piedestaler med enkelte mindre afslag.

Få foretaget en gratis vurdering!
1561489. FRANZ IFFLAND.

Antal besøg: 379