MAPSKAB MED JALUSI, træ, 1900 tallet.

1560455. MAPSKAB MED JALUSI, træ, 1900 tallet.

Bredde 50 cm, dybde 50 cm, højde 165 cm.

Mindre overfladeridser og slitage. Lås mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.200