SPEJL, imperium, Gøteborg, første halvdel af 1800-tallet.

155969. SPEJL, imperium, Gøteborg, første halvdel af 1800-tallet.

Indretning af ventilator. Forgyldt og bronze. Højde 136 cm.

Brugsslitage og revne. Renoveret og suppleret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.027