Arabien, keramik, Finland.

Arabien, keramik, Finland.
1559634. Arabien, keramik, Finland.

Største mål Skål, signeret FB1, diameter 13,5cm Kande, signeret KF4, Kaj Franck, højde 19cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Auktionisten i Södertälje
Antal besøg: 491