JAN STENVINKEL, olie på lærred, signeret o dat 1963.

155785. JAN STENVINKEL, olie på lærred, signeret o dat 1963.

"De gladas hav", 100x120 cm.

Mindre farvetab.

Få foretaget en gratis vurdering!

"De gladas hav", 100x120 cm.

Mindre farvetab.

Antal besøg: 1.078