ASTROLABIUM.

ASTROLABIUM.
1557827. ASTROLABIUM.

Mærket "A PARIS Chez G. Gobille à P Achne Royalle", metal og træ, 20. århundrede, højde 51 cm.

Visse håndteringsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!
1557827. ASTROLABIUM.

Visse håndteringsslitage.

Antal besøg: 1.254