EMILE BERNARD. Litografi.

EMILE BERNARD. Litografi.
1557779. EMILE BERNARD. Litografi.

Arbejder, signeret med print, nummereret HC, 30x26 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 980