SOFFBORD, 1950'erne / 60'erne.

155706. SOFFBORD, 1950'erne / 60'erne.

Teaktræ. Benene med messingkodede fødder. SMI stemplet. Længde 123, bredde 53, højde 50 cm.

Brugsslitage, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, pletter.

Antal besøg: 896