OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Relief, malet træ.

1556363. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Relief, malet træ.

Komposition med kvinde og sommerfugl. Signeret Geson.
52x75 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

52x75 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 260