UDSTILLING, mahogni, Art Deco.

155620. UDSTILLING, mahogni, Art Deco.

højde 177, bredde 185, dybde 64 cm.

skader, slitage, løs ryg og hylder mangler.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.189