SIMON ARNE. KRABBER.

SIMON ARNE. KRABBER.
1555301. SIMON ARNE. KRABBER.

Signeret og dateret 1985, gouache på papir, 49x65 cm.

Stel med håndteringsslid.

Få foretaget en gratis vurdering!
1555301. SIMON ARNE. KRABBER.

Stel med håndteringsslid.

Antal besøg: 1.663