BAROGRAF, 20. århundrede.

BAROGRAF, 20. århundrede.
1554350. BAROGRAF, 20. århundrede.

Stemplet HF 681. Træramme. Emhætte med glaserede sidedele. Detaljer i messing. Længde 36 cm, bredde 21 cm, højde 22 cm.

Ikke funktionstestet, ingen funktionsgaranti ydes. Brugt stand, enkelte steder slidt på stellet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.568