LOMMEUR, Eichmüller.

LOMMEUR, Eichmüller.
1553875. LOMMEUR, Eichmüller.

Guld farvet. Diameter ca 47 mm.

Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionsgaranti. Brugsslitage. Bagside med ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!
1553875. LOMMEUR, Eichmüller.

Antal besøg: 405