ANNA GARDELL ERICSSON. Akvarel, monogram signeret AGE.

155385. ANNA GARDELL ERICSSON. Akvarel, monogram signeret AGE.

"Bager Larsons have, Marstrand" 24 x 33 cm.

Lille flænge i øverste del af bladet, ca. 5 cm ind fra venstre hjørne.
Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.752