OKÄND KONSTNÄR. Olie på Panel, monogram signeret CR.

155384. OKÄND KONSTNÄR. Olie på Panel, monogram signeret CR.

Dreng med tyrolerhat, 20 x 14 cm.

Farveslitage og mindre mærker i rammens kanter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.030