HJØRNESKAB, Empire, første halvdel af 1800-tallet.

155196. HJØRNESKAB, Empire, første halvdel af 1800-tallet.

Mahognifiner, buet front, 1 indvendig hylde. Længde 87, bredde 57, højde 100 cm.

Slitage, revner, ridser, efterbearbejdning og tilføjelser udskiftet nøgleskive.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 783