ENGLE & SANTA, 3+1 stk, Sia, moderne.

1550968. ENGLE & SANTA, 3+1 stk, Sia, moderne.

To engle og julemand lavet af pap og plastik. Højeste højde ca 39 cm Engel, porcelæn. Højde ca 38 cm Herkomst: Direktørvilla, Karlshamn.

Gnid på porcelænets englevinge.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.138