PIERRE ALECHINSKY. "VOLCAN DÉPEINT", 1971.

1550606. PIERRE ALECHINSKY. "VOLCAN DÉPEINT", 1971.

Signeret, nummereret 266/300, farvelitografi, dagmål ca 64,5x48,5 cm.
Reference: Riviere 501.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Pierre Alechinsky (Født 1927)

Få foretaget en gratis vurdering!

Reference: Riviere 501.

Kunstner/designer

Pierre Alechinsky (Født 1927)

Antal besøg: 509