GLASSERVIS 12 Remmare, 6 selterglas, 1900-tallet.

154732. GLASSERVIS 12 Remmare, 6 selterglas, 1900-tallet.

Rem med poleret dekor, og grøn fod, højde 11 cm.
6 selterglas med skåret dekoration, højde 7,5 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.039